Plugins - Duplicate Post - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (331 entries)

en: # of words
nl: # van woorden

en: %b_start%Please%b_end% copy below logs %a_start%into the forum%a_end% so that we can make the plugin even better (for free)!
nl: %b_start%Gelieve%b_end% de logs hieronder %a_start%in het forum%a_end% zodat we de plugin (gratis) zelfs beter kunnen maken!

en: (Name of original)
nl: (Naam van origineel)

en: (show more options)
nl: (toon meer opties)

en: + Add / manage / import / export settings
nl: + Instellingen toevoegen / beheren / importeren / exporteren

en: ...and after your copy frenzy, you may need to…
nl: ...en na je kopieerrazernij, moet je misschien …

en: ...need others? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Suggest them!</a>
nl: ... anderen nodig? <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank">Stel ze voor!</a>

en: <b class="cdp-ff-b4">Other</b> options
nl: <b class="cdp-ff-b4">Overige</b> opties

en: <b>Filter results (optional)</b>: Only list them, if they<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>
nl: <b>Filterresultaten (optioneel)</b>: vermeld ze alleen als ze<span id="cdpp-switch-mf"> […]</span>

en: <b>If <u class="cdp-f-w-bold">un</u>checked</b> copies will...
nl: <b>Als <u class="cdp-f-w-bold">niet</u>aangevinkt</b> zullen kopieën ...

en: <b>If checked</b> copies will...
nl: <b>Indien aangevinkt</b> zullen kopieën...

en: <b>Questions?</b> We're happy to help in the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target="_blank" style="text-decoration: none;">Support Forum</a>.
nl: <b>Vragen?</b> We helpen je graag verder in de <a href="https://wordpress.org/support/plugin/copy-delete-posts/#new-topic-0" target=" _blank" style="text-decoration: none;">Ondersteuningsforum</a>.

en: <b>including</b> empty
nl: <b>inclusief</b> leeg

en: <span id="cdp-menu">Copy & Delete Posts</span>
nl: <span id="cdp-menu">Kopieer & verwijder berichten</span>

en: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Select all</u> (also from other pages)
nl: <u class="cdp-d-select-all cdp-f-w-light">Alles selecteren</u> (ook van andere pagina's)

en: ALWAYS change the type when copied (posts will become pages, pages will become posts)
nl: Verander ALTIJD het type bij het kopiëren (berichten worden pagina's, pagina's worden berichten)

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Additional features
nl: Extra functies

en: Adds an <b class="cdp-f-w-semi-bold">incremental counter</b> (starting with “2”)
nl: Voegt een <b class="cdp-f-w-semi-bold">incrementele teller</b> toe (beginnend met “2”)

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current date</b> in
nl: Voegt de <b class="cdp-f-w-semi-bold">huidige datum</b> toe aan

en: Adds the <b class="cdp-f-w-semi-bold">current time</b> in hh:mm:ss format
nl: Voegt de <b class="cdp-f-w-semi-bold">huidige tijd</b> toe in de notatie uu:mm:ss

en: Adjust URLs in post content for new subsite
nl: Aanpassen URL's in bericht inhoud voor nieuwe subsite

en: Admin bar
nl: Toolbar

en: All post meta
nl: Alle bericht meta

en: All your settings were saved!
nl: Al je instellingen zijn opgeslagen!

en: Alright! We will ask you again in 14 days!
nl: Akkoord! We vragen je over 14 dagen nog een keer!

en: Also count pages/posts of different types as duplicates
nl: Tel ook pagina's/berichten van verschillende typen als duplicaten

en: And: you can also use this feature for any other redirections you may need
                          (not only redirects from deleted posts/pages)!
nl: En: je kunt deze functie ook gebruiken voor alle andere omleidingen die je nodig hebt
                          (niet alleen omleidingen van verwijderde berichten/pagina's)!

en: Are you REALLY sure?
nl: Weet je het echt zeker?

en: As part of the <span class="cdp-green">premium plugin</span> you can enable redirects, so that the URLs of your deleted posts/pages automatically take visitors to the version which you decided to keep.
nl: Als onderdeel van de <span class="cdp-green">premium plugin</span> kun je omleidingen inschakelen, zodat de URL's van je verwijderde berichten/pagina's bezoekers automatisch naar de versie leiden die je hebt besloten te behouden.

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Author
nl: Auteur

en: Auto Cleaned-up
nl: Automatisch opgeruimd

en: Auto Cleaning-up
nl: Automatisch opruimen

en: Automatic Cleanup
nl: Automatisch opschonen

en: Automatic redirection
nl: Automatische omleiding

en: Average time is 8 copies per second.
nl: De gemiddelde tijd is 8 kopieën per seconde.

en: Before you delete anything here (which cannot be undone!) we <b class="cdp-f-w-bold">strongly suggest</b><br />
                    that you create a backup, for example with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>
nl: Voordat je hier iets verwijdert (wat niet ongedaan kan worden gemaakt!) raden we je <b class="cdp-f-w-bold">sterk aan</b><br />
                     dat je een back-up maakt, bijvoorbeeld met <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">deze plugin</a>

en: Below are your
nl: Hieronder staan je

en: Build your preferred naming logic for the copies:
nl: Bouw je favoriete naamgevingslogica voor de kopieën:

en: Bulk actions menu
nl: Menu bulkacties

en: By default, the type of what you copy does not change, i.e. if you copy a post the new version will also be a post, and the same for pages.
nl: Standaard verandert het type van wat je kopieert niet, d.w.z. als je een bericht kopieert, zal de nieuwe versie ook een bericht zijn, en hetzelfde voor pagina's.

en: Cannot connect to the server, premium filters will not be applied.
nl: Kan geen verbinding maken met de server, premiumfilters worden niet toegepast.

en: Cannot send dismiss request. Are you connected to the internet?
nl: Kan geen afwijzingsverzoek verzenden. Ben je verbonden met internet?

en: Categories
nl: Categorieën

en: Change it to (Name of original)
nl: Verander het in (Naam van origineel)

en: Change it to blank
nl: Verander het in blanco

en: Change the type of this copy <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>
nl: Wijzig het type van deze kopie <span class="cdp-premium-icon cdp-big-icon"></span>

en: Change to blank
nl: Wijzig naar blanco

en: Check if you need these features (optional):
nl: Controleer of je deze functies nodig hebt (optioneel):

en: Children
nl: Subs

en: Clean slate
nl: Nieuw begin

en: Clear notifiactions
nl: Meldingen wissen

en: Clicking on it will spin up a new WordPress instance with the respective plugin installed. Powered by %s.
nl: Door erop te klikken wordt een nieuwe WordPress instance gestart met de betreffende plugin geïnstalleerd. Aangedreven door %s.

en: Close section
nl: Sectie sluiten

en: Comments
nl: Reacties

en: Connect with support (click to load)
nl: Verbind met ondersteuning (klik om te laden)

en: Content
nl: Inhoud

en: Content types which can be copied
nl: Inhoudstypen die kunnen worden gekopieerd

en: Copies will be the same type as the original
nl: Kopieën zijn van hetzelfde type als het origineel

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy & Delete
nl: Kopiëren en verwijderen

en: Copy & Delete Post – Error
nl: Kopieer & verwijder bericht - Fout

en: Copy & Delete Posts Menu
nl: Berichten Kopiëren & Verwijderen menu

en: Copy and jump to editing
nl: Kopiëren en naar bewerken gaan

en: Copy in progress...
nl: Kopiëren bezig...

en: Copy it!
nl: Kopieer het!

en: Copy logs
nl: Logs kopiëren

en: Copy now!
nl: Kopieer nu!

en: Copy of
nl: Kopie van

en: Copy this
nl: Kopieer dit

en: Copy this post
nl: Kopieer dit bericht

en: Copy to clipboard failed, your browser does not support this function.
nl: Kopiëren naar klembord mislukt, je browser ondersteunt deze functie niet.

en: Copy to clipboard was successfull.
nl: Kopiëren naar klembord is gelukt.

en: Copy worked!
nl: Kopiëren geslaagd!

en: Couldn't recognize that button, please try again.
nl: Kan die knop niet herkennen, probeer het opnieuw.

en: Count them as duplicates if they are identical with respect to <u class="cdp-f-w-bold">all</u> of the below...
nl: Tel ze als duplicaten als ze identiek zijn met betrekking tot <u class="cdp-f-w-bold">alle</u> van de onderstaande...

en: Counter
nl: Teller

en: CurrentDate
nl: Huidige datum

en: CurrentTime
nl: Huidige tijd

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom posts
nl: Aangepaste berichten

en: Custom posts types
nl: Aangepaste berichttypen

en: Date
nl: Datum

en: Date created
nl: Datum gemaakt

en: Decide on a case-by-case basis (adds new button on copy screen)
nl: Beslis per geval (voegt een nieuwe knop toe op het kopieerscherm)

en: Default
nl: Standaard

en: Define your copy settings
nl: Definieer je kopieerinstellingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete ALL duplicates, don’t keep any (Be careful!)
nl: Verwijder ALLE duplicaten, bewaar er geen (wees voorzichtig!)

en: Delete duplicate posts/pages
nl: Dubbele berichten/pagina's verwijderen

en: Delete selected pages/posts!
nl: Verwijder geselecteerde pagina's/berichten!

en: Deleted Posts
nl: Verwijderde berichten

en: Deleting Posts
nl: Berichten verwijderen

en: Deletion process started, you can close this page now and wait till the process ends!
nl: Het verwijderingsproces is gestart, je kan deze pagina nu sluiten en wachten tot het proces is afgelopen!

en: Deletion throttling
nl: Verwijderen beperken

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display copy option on...
nl: Kopieeroptie weergeven op...

en: Do you know anything else you want to have copied (e.g. data added by a different plugin)? <br />
                    Please <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">tell us about it</span></a>, we always want to further improve this plugin! :)
nl: Is er nog iets wat je wil laten kopiëren (bijvoorbeeld gegevens toegevoegd door een andere plugin)? <br />
                    <a href="mailto:hi@copy-delete-posts.com" target="_blank"><span class="cdp-green">vertel ons hierover</span></a>, we willen deze plugin verder verbeteren! :)

en: Do you want to consider different titles still to be identical if a) the copied posts/pages<br />were created by this plugin and b) they were not modified thereafter?
nl: Wil je verschillende titels nog steeds als identiek beschouwen als a) de gekopieerde berichten/pagina's<br />zijn gemaakt door deze plugin en b) ze daarna niet zijn gewijzigd?

en: Don't show this intro – never again!
nl: Laat deze intro niet zien - nooit meer!

en: Done:
nl: Klaar:

en: Drag & drop the automatic elements into the Prefix/Suffix fields to add them.
nl: Versleep de automatische elementen naar de velden Prefix/Suffix om ze toe te voegen.

en: Edit screen
nl: Scherm bewerken

en: Edit screens
nl: Schermen bewerken

en: Elements to copy:
nl: Elementen om te kopiëren:

en: Enable "Try it out" buttons in add new plugin screen.
nl: Inschakelen van "Probeer het uit" knoppen in nieuwe plugin scherm.

en: Enable this if you want to have your posts/pages getting deleted in batches (instead of all at once).<br />This reduces the risk of timeouts if you have a lot to delete.<br />
nl: Schakel dit in als je wilt dat je berichten/pagina's in delen worden verwijderd (in plaats van allemaal tegelijk).<br />Dit verkleint het risico op time-outs als je veel moet verwijderen.<br />

en: Enable this if you want to redirect the urls from your deleted posts/pages to the main one you decided to keep.
nl: Schakel dit in als je de URL's van je verwijderde berichten/pagina's wilt omleiden naar de belangrijkste die je hebt besloten te behouden.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Example based on current selections:
nl: Voorbeeld op basis van huidige selecties:

en: Excerpt
nl: Samenvatting

en: Excerpt (<span class="cdp-no-empty-text"><b>including</b> empty</span>)
nl: Samenvatting (<span class="cdp-no-empty-text"><b>inclusief</b> leeg</span>)

en: Feat. image
nl: Uitgelicht afbeelding

en: Featured image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Go premium now
nl: Ga nu premium

en: Go to forum
nl: Ga naar forum

en: Got it, close intro!
nl: Begrepen, sluit intro!

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide copy tooltip on hover and only show the button
nl: Verberg tooltip voor kopiëren bij zweven en toon alleen de knop

en: However, if you want it as a <b class="cdp-f-w-bold">default setting option</b>, then please select it below:
nl: Als je het echter als een <b class="cdp-f-w-bold">standaardinstelling</b> wilt, selecteer deze dan hieronder

en: However, we noticed some optimization potential on your server.
nl: We hebben echter enig optimalisatiepotentieel op je server opgemerkt.

en: I completed <u>all</u> steps, it’s ok!
nl: Ik heb <u>alle</u> stappen voltooid, het is goed!

en: If checked, you will see a reference to the original post/page (on the copied version).
nl: Indien aangevinkt, zie je een verwijzing naar de originele bericht/pagina (op de gekopieerde versie).

en: If it’s necessary the process will dynamically slow down - depending on your server’s resource consumption. For example, if you’re using another plugin which is running a background process and it takes a lot of resources (+50%), our plugin will wait/slow down until the other process is complete.
nl: Indien nodig zal het proces dynamisch vertragen - afhankelijk van het bronnen verbruik van je server. Als je bijvoorbeeld een andere plugin gebruikt die een achtergrondproces uitvoert en het veel middelen kost (+50%), zal onze plugin wachten/vertragen totdat het andere proces is voltooid.

en: If this feature is activated, you’ll see “Try it out”-buttons on the screen where you can
nl: Als deze functie is geactiveerd, zie je "Probeer het uit" knoppen op het scherm waarmee je

en: If you created multiple copies in one go, you’ll be taken to the first copy.
nl: Als je meerdere exemplaren in één keer hebt gemaakt, ga je naar het eerste exemplaar.

en: If you make multiple copies in one go, use the Counter-option as otherwise some copies will have the same name.
nl: Als je meerdere kopieën in één keer maakt, gebruik dan de Counter-optie, anders hebben sommige kopieën dezelfde naam.

en: If you want to make a page out of a post, or vice versa, then you can do this on a <b class="cdp-f-w-bold">case by case basis</b> if you select the option “Define it specifically for this case” in the copy-tooltip, and then select this option on the following screen in the tooltip.
nl: Als je een pagina van een bericht wilt maken, of vice versa, dan kun je dit <b class="cdp-f-w-bold">per geval</b> doen als je de optie "Definieer het specifiek voor deze aanvraag" selecteert in de copy-tooltip, en selecteer deze optie vervolgens op het volgende scherm in de tooltip.

en: If you’re making a lot of copies it can take a while
            <br>(up to 5 minutes if you’re on a slow server).
nl: Als je veel kopieën maakt, kan het even duren
            <br>(tot 5 minuten als je een trage server gebruikt).

en: If you’re not of the drag & droppy-type, you can also enter shortcodes [Counter], [CurrentDate] and [CurrentTime].
nl: Als je niet van het drag & drop-type bent, kun je ook de shortcodes [Teller], [Current Date] en [CurrentTime] invoeren.

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites with the Premium Plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Order it now!</a>
nl: Als je in een multisite omgeving bent, kan je deze naar andere sites kopiëren met de Premium plugin. <a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Bestel het nu!</a>

en: If you’re on a multisite you can copy it to other sites.
nl: Als je je op een multisite bevindt, kan je deze naar andere sites kopiëren.

en: In progress:
nl: In behandeling:

en: Invalid ID argument.
nl: Ongeldig ID argument.

en: It will hide this banner just for now.
nl: Het zal deze banner voor nu verbergen.

en: Keep the newest duplicate (typically the last copy you made)
nl: Bewaar het nieuwste duplicaat (meestal de laatste kopie die je hebt gemaakt)

en: Keep the oldest duplicate (typically the original)
nl: Bewaar het oudste duplicaat (meestal het origineel)

en: Kill
nl: Doden

en: Leave me where I was
nl: Laat me waar ik was

en: License is already active, let us reload the page!
nl: Licentie is al actief, laten we de pagina opnieuw laden!

en: License is valid, press the button again to activate!
nl: Licentie is geldig, druk nogmaals op de knop om te activeren!

en: Link categories
nl: Link categorieën

en: List of posts/pages
nl: Lijst met berichten/pagina's

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Make sure you created a backup with, e.g. with <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">this plugin</a>.
nl: Zorg ervoor dat je een back-up hebt gemaakt met b.v. <a href="https://wordpress.org/plugins/backup-backup/" target="_blank">deze plugin</a>.

en: Making more than 50 copies will take some time. – depending on your server.
nl: Het maken van meer dan 50 kopieën zal enige tijd in beslag nemen. – afhankelijk van je server.

en: Manual Cleanup
nl: Manueel opschonen

en: Manual Cleanup removed
nl: Handmatige opschoning verwijderd

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Move <b>Copy & Delete Posts</b> <u>menu item</u> under <b>Tools</b> dropdown
nl: Verplaats <b>Kopieer & verwijder berichten</b> <u>menu-item</u> naar <b>Gereedschappen</b> dropdown

en: Move post(s) to trash?
nl: Bericht(en) naar de prullenbak verplaatsen?

en: Nav Menus
nl: Nav menu's

en: Navigation Menus
nl: Navigatiemenu's

en: Navigation after copying
nl: Navigatie na kopiëren

en: No
nl: Nee

en: No items to show, try with other filters!
nl: Geen items om weer te geven, probeer andere filters!

en: No posts/pages meeting the current filter conditions.
nl: Geen berichten/pagina's die voldoen aan de huidige filtervoorwaarden.

en: No, I don't want to help you to improve the plugin.
nl: Nee, ik wil je niet helpen om de plugin te verbeteren.

en: Nothing to do here, please select at least one post to delete.
nl: Hier niets aan te doen, selecteer ten minste één bericht om te verwijderen.

en: Ok, done!
nl: Oke, klaar!

en: Only count pages/posts of the same type as duplicates
nl: Tel alleen pagina's/berichten van hetzelfde type als duplicaten

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages vs. Posts converter
nl: Pagina vs berichten converter

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Please check that you completed all steps, before this task!
nl: Controleer vóór deze taak of je alle stappen hebt afgerond!

en: Please enter license key, currently it is empty.
nl: Voer de licentiesleutel in, deze is momenteel leeg.

en: Please select at least one row to copy and try again.
nl: Selecteer ten minste één rij om te kopiëren en probeer het opnieuw.

en: Please select at least one row to copy.
nl: Selecteer ten minste één rij om te kopiëren.

en: Please select basic settings for this copy.
nl: Selecteer de basisinstellingen voor dit exemplaar.

en: Please wait, copying in progress...
nl: Even geduld, het kopiëren is bezig...

en: Please, check for: which duplicates you are looking for
nl: Zoek alsjeblieft op: welke duplicaten je zoekt

en: Plugin has been installed successfully, feel free to check those awesome features!
nl: Plugin is met succes geïnstalleerd, voel je vrij om die geweldige functies te controleren!

en: Plugin options:
nl: Plugin opties:

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts/pages lists
nl: Lijsten met berichten/pagina's

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Redirection
nl: Omleiding

en: Save
nl: Opslaan

en: Scan for duplicates in...
nl: Scannen op duplicaten in...

en: Scan for duplicates now!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(at this point nothing gets deleted)</small>
nl: Scan nu op duplicaten!<br /><small class="cdp-sm-d cdp-f-s-17 cdp-f-w-medium">(op dit moment wordt er niets verwijderd)</small>

en: Scan has found [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] duplicates
nl: Scan heeft dubbele [<span id="cdp-d-table-pagi-ilosc-wynikow" class="cdp-f-w-bold"></span>] gevonden

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select all the posts & pages which should be deleted (by ticking the checkboxes in the table above).
nl: Selecteer alle berichten & pagina's die moeten worden verwijderd (door de selectievakjes in de bovenstaande tabel aan te vinken).

en: Select this option to move deleted posts to trash (instead of deleting them permanently right away).
nl: Selecteer deze optie om verwijderde berichten naar de prullenbak te verplaatsen (in plaats van ze meteen permanent te verwijderen).

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Show
nl: Toon

en: Show intro
nl: Toon intro

en: Show post export & import buttons
nl: Knoppen voor exporteren en importeren van berichten weergeven

en: Show reference to original item?
nl: Referentie naar origineel item tonen?

en: Similar slug
nl: Soortgelijke slug

en: Slugs are never 100% identical (i.e. Wordpress adds a counter automatically to ensure they are unique). The rule to only have them at least 85% identical does the job fine (you can see after the scan which posts are considered identical).
nl: Slugs zijn nooit 100% identiek (d.w.z. WordPress voegt automatisch een teller toe om ervoor te zorgen dat ze uniek zijn). De regel om ze alleen minimaal 85% identiek te hebben, werkt prima (je kan na de scan zien welke berichten als identiek worden beschouwd).

en: Something went wrong and we couldn't copy this post – please try again!
nl: Er is iets misgegaan en we konden dit bericht niet kopiëren - probeer het opnieuw!

en: Something went wrong and we couldn't copy this post. – See dev console for more info.
nl: Er is iets misgegaan en we konden dit bericht niet kopiëren. – Zie ontwikkelaarsconsole voor meer info.

en: Something went wrong and we couldn't get post list. – Please check console for more info.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de lijst met berichten niet ophalen. - Controleer de console voor meer informatie.

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings – please try again!
nl: Er is iets misgegaan en we konden de profielinstellingen niet ophalen - probeer het opnieuw!

en: Something went wrong and we couldn't get profile settings. – Check console for more details
nl: Er is iets misgegaan en we konden de profielinstellingen niet ophalen. – Controleer de console voor meer details

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings!
nl: Er is iets misgegaan en we konden de intro instellingen niet opslaan!

en: Something went wrong and we couldn't save intro settings.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de intro instellingen niet opslaan.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings.
nl: Er is iets misgegaan en we konden je instellingen niet opslaan.

en: Something went wrong and we couldn't save your settings. – Please check console for more info.
nl: Er is iets misgegaan en we konden je instellingen niet opslaan. - Controleer de console voor meer informatie.

en: Something went wrong and we couldn't send request, are you connected to the internet?
nl: Er is iets misgegaan en we konden het verzoek niet verzenden. Heb je verbinding met internet?

en: Something went wrong and we couldn't send request, please try refresh page and try again.
nl: Er is iets misgegaan en we konden het verzoek niet verzenden. Probeer de pagina te vernieuwen en probeer het opnieuw.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de verwijderingstaak niet instellen.

en: Something went wrong and we couldn't setup the deletion task. – Please check console for more info.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de verwijderingstaak niet instellen. - Controleer de console voor meer informatie.

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings – try again!
nl: Er is iets misgegaan en we konden de intro instellingen niet updaten - probeer het opnieuw!

en: Something went wrong and we couldn't update intro settings. – Please check console for more info.
nl: Er is iets misgegaan en we konden de intro instellingen niet updaten. - Controleer de console voor meer informatie.

en: Steps to deletion:
nl: Stappen om te verwijderen:

en: Successfull copy image
nl: Afbeelding succesvol gekopieerd

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Take me to the edit-page of the created copy
nl: Breng me naar de bewerkingspagina van de gemaakte kopie

en: Tasks cleared!
nl: Taken verwijderd!

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Test new plugins before installing:
nl: Test nieuwe plugins alvorens ze te installeren:

en: Thank you very much for the review, this banner will not appear again!
nl: Heel erg bedankt voor de beoordeling, deze banner zal niet meer verschijnen!

en: The best solution to easily make duplicates of your posts & pages, and delete them in one go.
nl: De beste oplossing om gemakkelijk duplicaten te maken van je berichten en pagina's en ze in één keer te verwijderen.

en: The copies you created may have been given different titles automatically (according to the rules in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">this section</a>) and therefore would not count as duplicates as they have different titles.<br /><br />To remedy this, you can select “Yes” here so that those posts/pages also get considered as duplicates.
nl: De kopieën die je hebt gemaakt, hebben mogelijk automatisch verschillende titels gekregen (volgens de regels in <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter">dit gedeelte</a>) en tellen daarom niet mee als duplicaten aangezien ze verschillende titels hebben.<br /><br />Om dit te verhelpen, kan je hier "Ja" selecteren, zodat die berichten/pagina's ook als duplicaten worden beschouwd.

en: The task has been hidden
nl: De taak is verborgen

en: The task has been killed
nl: De taak is beëindigd

en: There was an error and we couldn't hide the task.
nl: Er is een fout opgetreden en we konden de taak niet verbergen.

en: There was an error and we couldn't kill the task.
nl: Er was een fout en we konden de taak niet afbreken.

en: There was an error while getting data from server, please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van gegevens van de server, probeer het opnieuw.

en: There was an error with this notification.
nl: Er is een fout opgetreden bij deze melding.

en: There was an issue while dismissing banner, please do it next time again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het sluiten van de banner. Doe dit de volgende keer opnieuw.

en: This banner will not appear again, if any feature is missing you can ask for it on our support forum!
nl: Deze banner zal niet meer verschijnen, als een functie ontbreekt, kan je hierom vragen op ons ondersteuningsforum!

en: This is a Premium Feature.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Check it out and upgrade today</a>,<br>we made it <b>really affordable!</b>
nl: Dit is een Premium functie.<br><a href="https://sellcodes.com/CylMIdJD" target="_blank">Bekijk het en upgrade vandaag nog</a>,<br>we hebben het gehaald <b> echt betaalbaar!</b>

en: This isn’t just good for your visitors, but also for SEO: the “link juice” from your old (deleted) articles will be forwarded to the versions you keep, helping you to rank higher in search engines.
nl: Dit is niet alleen goed voor je bezoekers, maar ook voor SEO: de “link juice” van je oude (verwijderde) artikelen wordt doorgestuurd naar de versies die je behoudt, waardoor je hoger in zoekmachines komt.

en: This post is a duplicate of
nl: Dit bericht is een duplicaat van

en: This task has already ended this work, please wait for list refresh and try again.
nl: Deze taak heeft dit werk al beëindigd. Wacht tot de lijst is vernieuwd en probeer het opnieuw.

en: This will establish connection to the chat servers
nl: Dit zal een verbinding tot stand brengen met de chat servers

en: Title
nl: Titel

en: Trouble logging in there?
nl: Problemen met daar inloggen?

en: USM Settings
nl: USM instellingen

en: Ultimate Social Media Settings
nl: Ultimate instellingen voor sociale media

en: Unable to recognize selected profile, please try again.
nl: Kan het geselecteerde profiel niet herkennen, probeer het opnieuw.

en: Unknown response, please try refresh the page!
nl: Onbekende reactie, probeer de pagina te vernieuwen!

en: Untitled Copy
nl: Kopie zonder titel

en: Use as basis settings
nl: Gebruiken als basisinstellingen

en: User level permissions
nl: Machtigingen op gebruikersniveau

en: We can't confirm that we killed this task now, please try again later or check if it't killed.
nl: We kunnen niet bevestigen dat we deze taak nu hebben beëindigd, probeer het later opnieuw of controleer of deze niet is afgebroken.

en: We can't hide this task now, – maybe it't already hidden. Please try again later.
nl: We kunnen deze taak nu niet verbergen, misschien is het al verborgen. Probeer het later opnieuw.

en: We couldn't catch current tasks, please try again later.
nl: We kunnen de huidige taken niet vinden, probeer het later opnieuw.

en: We couldn't update task list, please try again later or kill tasks individualy.
nl: We kunnen de takenlijst niet updaten, probeer het later opnieuw of stop taken afzonderlijk.

en: Welcome to Copy & Delete Posts!
nl: Welkom bij Copy & Delete Posts!

en: What <b class="cdp-ff-b4">name(s)</b> should the copies have?
nl: Welke <b class="cdp-ff-b4">naam(-namen)</b> moeten de kopieën hebben?

en: When does “yes” make sense here?
nl: Wanneer is "ja" hier zinvol?

en: Which <b class="cdp-ff-b4">elements</b> shall be copied?
nl: Welke <b class="cdp-ff-b4">elementen</b> moeten worden gekopieerd?

en: Which user role(s) should be able to copy & delete? <i style="color: gray">– The role also must have access to the dashboard.</i>
nl: Welke gebruikersrol(en) moet(en) kunnen kopiëren & verwijderen? <i style="color: gray">: de rol moet ook toegang hebben tot het dashboard.</i>

en: Which version do you want to keep?
nl: Welke versie wil je behouden?

en: Woo Settings
nl: Woo instellingen

en: WooCommerce Settings
nl: WooCommerce instellingen

en: Word count
nl: Aantal woorden

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, keep deleted posts in trash!
nl: Ja, verwijder verwijderde berichten in de prullenbak!

en: Yoast SEO Settings
nl: Yoast SEO instellingen

en: Yoast Settings
nl: Yoast instellingen

en: You can also type tailored text into the fields above.
nl: Je kan ook op maat gemaakte tekst typen in de bovenstaande velden.

en: You can now easily copy posts & pages in various areas:
nl: Je kan nu eenvoudig berichten en pagina's kopiëren in verschillende gebieden:

en: You can't clear messages when tasks are in progress, please firstly kill tasks or wait till the end.
nl: Je kunt geen berichten wissen wanneer er taken worden uitgevoerd, beëindig eerst taken of wacht tot het einde.

en: You did not select any filter.<br>Click <a href="#" class="cdp-show-the-copies">here</a> to show all copies (of the selected post type) made by this plugin.
nl: Je hebt geen filter geselecteerd.<br>Klik <a href="#" class="cdp-show-the-copies">hier</a> om alle kopieën (van het geselecteerde berichttype) weer te geven die door deze plugin zijn gemaakt .

en: You have wrong count in throttling field, please fix.
nl: Je hebt verkeerde telling in beperking veld, gelieve te repareren.

en: You need to insert positive number for copies.
nl: Je moet een positief getal invoegen voor kopieën.

en: You selected <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pages/posts to be deleted
nl: Je hebt <b class="cdp-t-d-ct cdp-f-w-light">0</b> pagina's/berichten geselecteerd om te verwijderen

en: You will be notified when the deletion process ends via <span class="cdp-green">Admin Bar Menu</span>.
nl: Je wordt op de hoogte gebracht wanneer het verwijderingsproces eindigt via <span class="cdp-green">Beheerbalkmenu</span>.

en: You're crazy! – Here is the output:
nl: Je bent gek! - Hier is de uitvoer:

en: Your account on Wordpress.org (where you open a new support thread) is different to the one you login to your WordPress dashboard (where you are now). If you don't have a WordPress.org account yet, please sign up at the top right on here. It only takes a minute :) Thank you!
nl: Je account op WordPress.org (waar je een nieuwe ondersteuningsthread opent) is anders dan het account waarmee je inlogt op je WordPress dashboard (waar je je nu bevindt). Als je nog geen WordPress.org account heeft, kan je je hier rechtsboven aanmelden. Het duurt maar een minuut :) Bedankt!

en: add new plugins
nl: nieuwe plugins kunt toevoegen

en: click here to select multiple sites
nl: klik hier om meerdere sites te selecteren

en: dd/mm/yyyy
nl: dd/mm/jjjj

en: define it for this case
nl: definieer het voor dit geval

en: here
nl: hier

en: mm/dd/yyyy
nl: mm/dd/jjjj

en: only if <u><b>not</b></u> empty
nl: alleen als <u><b>niet</b></u> leeg

en: per minute
nl: per minuut

en: per page
nl: per pagina

en: post
nl: bericht

en: settings
nl: instellingen

en: this
nl: dit

en: this site
nl: deze site

en: time(s)
nl: keer(en)

en: to
nl: aan

en: – Please try without throttling.
nl: – Probeer het eens zonder afknijpen.

en: –– Profiles ––
nl: –– Profielen ––

en: –– Select ––
nl: –– Selecteer ––

en: –––––––––––––- END OF THE DEBUG OUTPUT –––––––––––––-
nl: –––––––––––––- EINDE VAN DE DEBUG-UITVOER –––––––––––––-

en: …and you can also <b>delete duplicate</b> posts easily, see below :)
nl: ...en je kunt ook gemakkelijk <b>dubbele</b> berichten verwijderen, zie hieronder :)

en: …be Uncategorized, no categories will be copied.
nl: …niet gecategoriseerd, er worden geen categorieën gekopieerd.

en: …be titled “Untitled”.
nl: ... de titel "Zonder titel" hebben.

en: …be without any tags.
nl: … zonder tags zijn.

en: …be without custom taxonomy.
nl: …zijn zonder aangepaste taxonomie.

en: …be without private taxonomy.
nl: …zijn zonder private taxonomie.

en: …clone all metadata tags assigned to post/page.
nl: ...kloon alle metadata tags die aan de bericht/pagina zijn toegewezen.

en: …copy only required post/page metadata.
nl: …kopieer alleen de vereiste bericht/pagina metadata.

en: …create new <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">attachments</span></a> (duplicates in Media Library) as well. <i>Recommended only for Multisites.</i>
nl: …maak nieuwe <a href="https://wordpress.org/support/article/using-image-and-file-attachments/#attachment-to-a-post" target="_blank"><span class="cdp-green">bijlagen</span></a> (duplicaten in Media Library) ook. <i>Alleen aanbevolen voor multisites.</i>

en: …get a blank slug, unless the page is published, then it will generate it automatically.
nl: …een lege slug krijgen, tenzij de pagina is gepubliceerd, wordt deze automatisch gegenereerd.

en: …get all categories from the original post.
nl: ... haal alle categorieën uit het originele bericht.

en: …get all comments from the original.
nl: ...krijg alle reacties van het origineel.

en: …get all custom taxonomy from the original.
nl: ... haal alle aangepaste taxonomie van het origineel.

en: …get all tags of the original post.
nl: ...alle tags van het originele bericht ophalen.

en: …get all the content (text, images, videos and other elements/blocks) from the original.
nl: ...haal alle inhoud (tekst, afbeeldingen, video's en andere elementen/blokken) van het origineel.

en: …get an empty <i>custom</i> excerpt (and default to taking the first 55 words of the post).
nl: …een lege <i>aangepast</i> samenvatting krijgen (en standaard de eerste 55 woorden van het bericht nemen).

en: …get empty settings.
nl: ... krijg lege instellingen.

en: …get existing attachments from the original.
nl: …krijgen bestaande bijlagen van het origineel.

en: …get no comments from the original.
nl: ...krijg geen reactie van het origineel.

en: …get no content (be completely blank).
nl: …geen inhoud krijgen (volledig leeg zijn).

en: …get no featured image.
nl: …krijg geen uitgelichte afbeelding.

en: …get no password.
nl: ...krijgen geen wachtwoord.

en: …get status of original article (which can be “published” or “deleted” etc.)
nl: ...status van origineel artikel krijgen (dat kan worden "gepubliceerd" of "verwijderd" enz.)

en: …get the <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menu order</span></a> from the original.
nl: …haal de <a href="https://wordpress.stackexchange.com/questions/25202/how-to-change-order-of-menu-items" target="_blank"><span class="cdp-green">menuvolgorde</span></a> van het origineel.

en: …get the custom <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">excerpt</span></a> (post/page summary) of the original (if the original had any).
nl: …haal de aangepaste <a href="https://wordpress.org/support/article/excerpt/" target="_blank"><span class="cdp-green">samenvatting</span></a> (bericht/pagina samenvatting) van het origineel (als het origineel die had).

en: …get the date & time at time of copying.
nl: ...krijg de datum en tijd op het moment van kopiëren

en: …get the default page template.
nl: ... verkrijg de standaard pagina template.

en: …get the menu order set to default (0).
nl: ...zet de menuvolgorde op standaard (0).

en: …get the same <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> of the original. (However after publishing it will give it automatically a new slug because 2 pages cannot be on the same URL).
nl: …krijg dezelfde <a href="https://kinsta.com/knowledgebase/wordpress-slug/" target="_blank"><span class="cdp-green">slug</span></a> van het origineel. (Na publicatie zal het echter automatisch een nieuwe slug geven omdat 2 pagina's niet op dezelfde URL kunnen staan).

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">post format</span></a> as original.
nl: …krijg hetzelfde <a href="https://wordpress.org/support/article/post-formats/" target="_blank"><span class="cdp-green">postformaat</span></a> als origineel.

en: …get the same <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">password</span></a> as original.
nl: …krijg hetzelfde <a href="https://wordpress.org/support/article/using-password-protection/" target="_blank"><span class="cdp-green">wachtwoord</span></a> als origineel.

en: …get the same author as original.
nl: ...krijg dezelfde auteur als origineel.

en: …get the same creation date & time as the original.
nl: ... dezelfde aanmaakdatum en -tijd krijgen als het origineel.

en: …get the same page <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> as original.
nl: ...krijg dezelfde pagina <a href="https://wpapprentice.com/blog/wordpress-theme-vs-template/" target="_blank"><span class="cdp-green">template</span></a> als het origineel.

en: …get the standard post format.
nl: …verkrijg het standaard berichtformat.

en: …get the status “Draft”.
nl: …de status “Concept” krijgen.

en: …get the title as defined in the <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">next section</span></a>.
nl: …haal de titel zoals gedefinieerd in de <a href="#" class="cdp-go-to-names-chapter"><span class="cdp-green">volgende sectie</span></a>.

en: …get the user that is duplicating as an author.
nl: …krijg de gebruiker die dupliceert als auteur.

en: …get their <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">child pages</span></a> copied as well, with all current settings applied to child-duplicates (if the page is a parent).
nl: …krijg hun <a href="https://phppot.com/wordpress/how-to-create-a-child-page-in-wordpress/" target="_blank"><span class="cdp-green">sub pagina's</span></a> zijn ook gekopieerd, waarbij alle huidige instellingen zijn toegepast op sub duplicaten (als de pagina een hoofdpagina is).

en: …get this private taxonomy from the original.
nl: ... haal deze privétaxonomie van het origineel.

en: …it will set the same <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">featured image</span></a> as the original.
nl: ... het zal dezelfde <a href="https://firstsiteguide.com/wordpress-featured-image/" target="_blank"><span class="cdp-green">uitgelichte afbeelding</span></a> instellen als het origineel.

en: …not get their child pages copied along (if the page is a parent).
nl: ... hun sub-pagina's niet mee laten kopiëren (als de pagina een hoofdpagina is).

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> as the original.
nl: …dezelfde instellingen van de <a href="https://wordpress.org/plugins/woocommerce/" target="_blank"><span class="cdp-green">WooCommerce plugin</span></a> als het origineel.

en: …the same settings from the <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> as the original.
nl: …dezelfde instellingen van de <a href="https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/" target="_blank"><span class="cdp-green">Yoast SEO plugin</span></a> als het origineel.

en: …the same settings from the <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> as the original.
nl: …dezelfde instellingen van de <a href="https://www.ultimatelysocial.com/usm-premium/" target="_blank"><span class="cdp-green">Ultimate Social Media plugin</span></a> als het origineel.
